Gry w maszyny online – jak wygrywać największe stawki?

Gry w maszyny online – jak wygrywać największe stawki?

Każda z osób, które decydują się spróbować szczęścia w hazardzie zastanawia się jak zmaksymalizować swoje szanse na wygraną. Z tego tekstu dowiemy się jak grać na automatach online, żeby dopomóc szczęściu.  

Podstawowe zasady 

Zaczynając gry w maszyny musimy sobie odpowiedzieć na trzy podstawowe pytania – jakimi środkami dysponujemy, po wygraniu jakiej sumy zakończymy grę oraz zainwestowanie jakich pieniędzy skłoni nas do odejścia od automatu (niezależnie od braku wygranej). Przyjęcie takich założeń zagwarantuje nam, że nie stracimy więcej pieniędzy niż jesteśmy na to gotowi.  

RTP 

Jeżeli to możliwe sprawdź RTP – po angielsku oznacza to „return to player”, czyli zwrot do gracza. Jeżeli RTP wynosi np. 97% oznacza to, że ze wszystkich pieniędzy wrzuconych do maszyny 97% z nich wraca do graczy. Nie oznacza to oczywiście, że jeżeli wrzucimy do automatu 100 PLN, to zawsze dostaniemy 97 PLN, a jedynie że ze wszystkich wpłat dokonanych przez graczy wraca do nich 97 %. Możemy sobie wyobrazić sytuację, w której dwie osoby inwestują w gry w maszyny po 50 PLN (w automat o RTP 97%) – jedna wygrywa 0, druga 97 PLN.  

Zmienna 31

Kolejnym ważnym czynnikiem jest zmienna – gwarantuje ona, że gracz nie wygrywa ze stałą regularnością (np. co 3, 5, 10 zakładów). Ogólną zasadą jest – im wyższa zmienna, tym wyższe ryzyko, ale także większa potencjalna nagroda. Grając w maszyny online musimy zastanowić się czy interesuje nas niższa, ale pewniejsza wygrana (czyli wybrać automat z niższą zmienną), czy wyższa, ale mniej pewna nagroda (wybieramy automat z wyższą zmienną). 

Runda bonusowa i dodatkowe funkcje 

Używając automatów online warto jest poszukać takich, które mają w swojej ofercie rundę bonusową. Taka opcja pozwala nam na dodatkowy, darmowy zakład. Zdarza się, że skorzystanie z tej możliwości wiąże się z dodatkowym ryzykiem, ale wtedy decyzja czy skorzystamy z okazji należy do nas. Grając w maszyny w Internecie naszą uwagę powinny także zwrócić te, które posiadają funkcje specjalne – niektóre z nich potrafią znacząco zwiększyć nasze szanse na wygraną.   

Gra za darmo 

Gry w maszyny online czasami mają także wartą naszej uwagi opcję darmowej gry. Często jest ona bonusem powitalnym dla nowych graczy, choć także ci już zalogowani miewają możliwość zgłoszenia się po darmowe bonusy lub spiny. Z pewnością warto jest z tej opcji skorzystać, ponieważ zwiększa ona środki, jakie możemy zainwestować w grę. 

Podsumowując – używając automatów online musimy wiedzieć ile pieniędzy chcemy zainwestować, jaka wygrana nas satysfakcjonuje, poznać specyfikę danego automatu (RTP i zmienną), a także poszukiwać rund bonusowych, funkcji specjalnych i darmowej gry.  

Comments are closed.